O NAS

Pol-War Alter Ego działa nieprzerwanie na rynku od 1992 roku. Działalność naszych biur rachunkowych obejmuje pełen zakres usług księgowo-kadrowych oraz windykacyjnych. Nabyte na rynku wieloletnie doświadczenie pozwala na bardzo efektywną współpracę zarówno z małymi i dużymi podmiotami gospodarczymi, niezależnie od branży gospodarki, w której działają. Efektywność prowadzonych przez nas działań zwiększamy poprzez dostosowanie zakresu świadczonych usług do wielkości podmiotu.

Naszym głównym celem jest przede wszystkim profesjonalne świadczenie usług na rzecz naszych klientów i z tego powodu ciągle podnosimy nasze kwalifikacje. Każdy nasz klient ma do dyspozycji profesjonalnych księgowych, a zarazem doradców podatkowych, jak i ich pełne zaangażowanie. Z nami poprowadzisz bezpiecznie każdą firmę: od spółki z o.o., poprzez spółki komandytową, komandytowo-akcyjną, cywilną, jawną, partnerską, czy własną działalność osoby fizycznej.

Nasze biura rachunkowe ułatwiają działalność podmiotów gospodarczych w polskich realiach biznesowych. Gwarantujemy poufność zarówno w trakcie jak i po zakończeniu współpracy. Staramy się być elastycznym biurem rachunkowym, które jest zarazem partnerem biznesowym. Do każdego klienta podchodzi w szczególny, indywidualny sposób. Nasze działania finansowo-księgowe oraz kadrowe staramy się tak prowadzić, aby klient mógł zająć się tylko zarabianiem pieniędzy, nie myśląc o zawiłym systemie podatkowym. Zapewniamy, że współpraca z nami, dzięki doświadczeniu i indywidualnemu podejściu do klienta będzie owocna i usprawni działanie każdej firmy. Najbardziej wymagający klienci nie poczują się zawiedzeni świadczonymi przez nas usługami.