Troche historii

Posiadamy blisko 30 lat doświadczenia

Pol-War Alter Ego działa nieprzerwanie na rynku od 1 marca 1992 roku, jako działalność indywidualna  obecnego Prezesa. Działalność od 16 czerwca 1992 roku przekształcona została w spółkę cywilną z określeniami  działalności usługowo-handlowej. Działalność gospodarcza dotychczasowa z dniem 15.08.2004 uległa przekształceniu, w wyniku czego powstała Spółka z. o.o. POL-WAR ALTER EGO z siedzibą w Siedlcach. Nowa Spółka zawierała w sobie nazwy poprzednich prowadzonych działalności od 1992 roku celem zachowania śladu i rozpoznawalności. W okresie prawie trzydziestoletniej kariery zajmowano się różną działalnością: handel, ubezpieczenia, windykacja, archiwizacja, pomoc kredytowa czy pisanie biznesplanu, ale przez cały okres podstawową działalnością była działalność finansowa polegająca na prowadzeniu księgowości. Prowadzono m.in. biura rachunkowe w Warszawie, Sokołowie Podlaskim. Do chwili obecnej prowadzone są samodzielnie biura w ramach Spółki w Mińsku Mazowieckim i Siedlcach. Działalność usługowa w zakresie księgowości prowadzona jest w oparciu o świadectwo kwalifikacyjne Prezesa Zarządu Nr 2756/97 wydane przez  Ministerstwo Finansów z dnia 28.02.1997 roku.

Działalność naszych biur rachunkowych obejmuje pełen zakres usług księgowo-kadrowych oraz windykacyjnych. Nabyte na rynku wieloletnie doświadczenie pozwala na bardzo efektywną współpracę zarówno z małymi jak i dużymi podmiotami gospodarczymi, niezależnie od branży gospodarczej, w której działają. Efektywność prowadzonych przez nas działań zwiększamy poprzez dostosowanie zakresu świadczonych usług do wielkości podmiotu.

Naszym głównym celem jest przede wszystkim profesjonalne świadczenie usług na rzecz naszych klientów, i z tego powodu ciągle podnosimy nasze kwalifikacje. Każdy nasz klient ma do dyspozycji profesjonalnych księgowych, a zarazem doradców podatkowych, jak i ich pełne zaangażowanie. Z nami poprowadzisz bezpiecznie każdą firmę: od spółki z. o.o., poprzez spółki komandytową, komandytowo-akcyjną, cywilną, jawną, partnerską, czy własną działalność osoby fizycznej.

Nasze biura rachunkowe ułatwiają działalność podmiotów gospodarczych w polskich realiach biznesowych. Gwarantujemy poufność zarówno w trakcie jak i po zakończeniu współpracy. Staramy się być elastycznym biurem rachunkowym, które jest zarazem partnerem biznesowym. Do każdego klienta podchodzi w szczególny, indywidualny sposób. Nasze działania finansowo-księgowe oraz kadrowe staramy się tak prowadzić, aby klient mógł zająć się tylko zarabianiem pieniędzy, nie myśląc o zawiłym systemie podatkowym. Zapewniamy, że współpraca z nami, dzięki doświadczeniu i indywidualnemu podejściu do klienta, będzie owocna i usprawni działanie każdej firmy. Najbardziej wymagający klienci nie poczują się zawiedzeni świadczonymi przez nas usługami.

ZARZĄD

Mateusz Nowak

Prezes POL-WAR

Lorem Ipsum is simply dummy text of the printing and typesetting industry. Lorem Ipsum has been the industry’s standard dummy text ever since the 1500s, when an unknown printer took a galley of type and scrambled it to make a type specimen book. It has survived not only five centuries, but also the leap

Jacek Kowalski

Prezes POL-WAR

Lorem Ipsum is simply dummy text of the printing and typesetting industry. Lorem Ipsum has been the industry’s standard dummy text ever since the 1500s, when an unknown printer took a galley of type and scrambled it to make a type specimen book. It has survived not only five centuries, but also the leap